Hakkımızda

Ahmet AYDINALP

Ahmet Aydınalp kurucu temsilciliği ve müdürlüğünde Milli Eğitim Bakanlığı Ankara İl, Çankaya İlçe Müdürlüğüne bağlı Özel Berkcan Bilgisayar Kursu olarak 21.07.1989 tarih ve 26249 sayı ile kurum açma ve öğretime başlama ruhsatımızı alarak öğretim hayatımıza bilgisayar kursu olarak başladık. 26 yıl içerisinde 15.000 ‘in üzerinde kursiyere bilgisayar öğrettik. Eğitim müfredatlarımızı her zaman güncel tutup, en son programları takip ederek kursiyerlerimize Autocad programının son versiyonunu vermeyi amaçladık.

Kurslarımız sonunda Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifikalarını alan kursiyerlerimiz kamu kurumlarının ve özel sektörün aranan elemanları oldular. Günümüzde ise bilgisayar kullanıcısı olmak bir ayrıcalık olmaktan çıkıp zorunlu hale geldi. Kurumumuz hala en güncel programların eğitimini, en uygun fiziksel şartları sağlayarak, sizlerden aldığı güçle faaliyetlerine devan etmektedir.

Kursiyerlerimiz, bilişim teknolojisi çağına yakışır şekilde tamamı bilgisayar uygulamalı olan dersliklerde profesyonel öğretmen denetiminde eğitim almaktadır. Bir gün mutlaka ihtiyaç duyacakları bilgisayar sertifikalarını almanın ötesinde kendilerine güvenen birer bilgisayar kullanıcıları olarak yetişmektedirler.

Kurumumuz Atatürk Bulvarı No: 94/14 kat:7 Kızılay Ankara merkezde herkesin kolayca ulaşabileceği bir adreste bilgisayar, Autocad ve matematik kurslarını devam ettirmekteyiz.

(0)